Bizden Haberler

Bizden Haberler

Firmanızın ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti, ücretsiz bir biçimde yaptığımız keşif, ölçülendirme ve mimari çalışma ile projelendiriyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Firmamız raf sistemleri alanında çelik raf, mini rack raf, metal raf, depo rafı, dosya dolabı, soyunma dolabı, hafif yük rafı, lastik rafı, kumaş rafı, raf sistemi gibi ürünlerin üretimi yapıyor ve ihtiyaçlarınızı anında gideriyor.

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre depo, arşiv, kiler, gıda depoları gibi çok farklı alanda raf sistem modeli üreterek, sektörde bir numaralı olma yolunda da emin adımlarla ilerliyoruz.

Raf sistemlerimizde genel bir ölçü kalıbı bulunmamakta ve müşterimizin talebine göre ölçülendirme yapılarak imalata geçilmektedir. Bu da herkesin her türlü ihtiyacına anında cevap verdiğimiz anlamına gelmektedir.

Öte yandan firma olarak, İstanbul içi raf sistemleri için sizin ihtiyaç duyduğunuz depo ve arşivler için ücretsiz keşif yaparak, projelendirme sonucunda fiyatlandırma yapıyoruz.. Malzemelerimizi tüm Türkiye geneline kargo veya ambar ile gönderiyor, .ücret karşılığında montaj ve sökme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz