Arşiv Rafı

Arşiv sistemleri

Çelik Raf

Günümüzde birçok iş yerinde arşivleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu arşivlerin içerisinde yer alan her bilgi ve belgenin de düzenli bir biçimde depolanabilmesi için arşiv rafı sistemine gerek duyulmaktadır.

Depolama raflarından birisi olarak ön plana çıkan arşiv rafı, aynı zamanda klasör, dosya ve kitaplık rafı gibi isimlerle de anılmaktadır. Genellikle depolarda ve ofislerde kullanılan bu raf sistemleri, önemli olan her türlü bilgi ve belgenin düzenlenmesini sağlar. Cıvatalarla monte edilme yöntemi ile yapılan arşiv rafları sağlamlıkları ile bilinir ve müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilen ürünlerimizden birisi olarak ön plana çıkar. Arşiv rafları deprem gibi büyük bir afetten zarar görmemesi için aynı zamanda firmamız tarafından duvara da monte edilmektedir.

Arşiv rafı NASIL YAPILIR?

Firmamız arşiv rafı dizayn etmeden önce, kullanacağınız mekanı ve ne amaçla kullanacağınızı analiz etmek durumundadır. Ücretsiz bir biçimde yapılan bu keşif sayesinde arşivlemek istediğiniz dosyanın türü, ürün ya da belgelerin giriş ve çıkışları, depolama süreci gibi birçok ayrıntı araştırılır ve buna göre bir projelendirme yapılır. Sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize göre değişim gösterebilen arşiv raf sistemlerimiz sayesinde size en uygun sistemi belirlemekte ve bundan sonra imalata geçmekteyiz. İmalattan sonra montaj işlemlerini tamamlayıp teslim etmekteyiz

Arşiv rafı sistemlerinin AVANTAJLARI

Firmamız arşiv raflarını genellikle çelikten üretmektedir. Bu da arşiv depolarınızın daha sağlam olmasını sağlamaktadır. Alacağınız belgelerin hacmine göre hazırlanan plan sayesinde işinizi görecek arşiv sistemi hazırlanır ve sizlerin beğeninize sunulur.

Arşiv raf sistemlerinin avantajlarını sizlere şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Ekonomiktir,

  • Hem ağır hem de hafif depolama ve arşivleme ihtiyaçlarında kullanılabilir,

  • Dosyalarınızı güvenli bir biçimde arşivlemenizi sağlar,

  • Kolay bir biçimde monte edilir,

  • İmalatı hızlıdır,

  • Hem küçük hem de büyük depolar ya da mekanlar için uygundur.

GÜVENİLİR RAF SİSTEMLERİ İÇİN BİZİ SEÇİN

Firma olarak kurulduğumuz 2002 yılından beri arşiv rafı sistemi konusunda kaliteli çalışmalar yapmaktayız. Depolama ve arşivleme ihtiyaçlarınızı güvenilir bir biçimde gidermek istiyorsanız firmamızın referanslarını inceleyebilirsiniz.