ARŞIV RAFI

Klasör amaçlı kullanılan en eski ve en pratik raf sistemidir. Fiyat olarak olduça ekonomiktir. Sökme takma yaparak yeni alanlarınızda kullanılmaktadır.


Ürün Detayı

ÇELİK RAF

Hafif depolama olarak da kullanılan Çelik raflar taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre sac kalınlığı ve ebatları ayarlanır. Cıvatalı raf sistemleridir.


Ürün Detayı

MİNİ RACK RAF

Depo rafı; Mini rack raf sistemleri 100 kg üzeri yükler için ideal bir raf sistemidir. Geçme sistem olan Mini rack raf müşterinin kullanım alanına göre hazırlanmaktadır.


Ürün Detayı

COMPACT DOLAP

Tekerlekler vasıtası ile özel olarak hazırlanmış raylar üzerinde hareket etmektedir, birleşen seri dolaplardan oluşur. Arşiv Dolabı olarak kullanılmaktadır.


Ürün Detayı

DOSYA DOLABI

Dosya dolapları dosya ve klasörlere kolay ulaşılabilecek , düzenli bir şekilde muhafaza edilebilecek , kapaklı metal dolaplardır.Klasör ve Dosya dolabı olarak 2 çeşidi bulunmaktadır.


Ürün Detayı

SOYUNMA DOLABI

Soyunma dolapları firma çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekil ve ebatlarda imalatını yapmaktayız. Soyunma dolaplarının kilit yeri ve içinde askı ve raf bulunmaktadır.


Ürün Detayı

HAFIF DEPO RAFI

Hafif Depo rafı,Geçme sistem raf sistemidir standart ölçüsü yoktur, müşterilerimizin isteği ve kullanım alanına göre hazırlanmaktadır. Bu raf sistemlerin de keşif ve projelendirme önemlidir.


Ürün Detayı

LASTİK RAFI

Lastik rafi, Derinlikleri standart 45 cm olarak imal edilmektedir. H:200 cm, 250 cm ve 300 cm olarak imal edilmektedir. Genişlikleri standart olarak maksimum 200cm'e kadar ulaşmaktadır.


Ürün Detayı
Raf sistemleri alanında çelik raf, mini rack raf, metal raf, depo rafı, dosya dolabı, soyunma dolabı, hafif yük rafı, lastik rafı, kumaş rafı, raf sistemi üretimi yapmaktadır. Firmamız ÇELİK RAF ARŞİV Raf sistemleri için her alana çözüm üretmektedir. İhtiyaç duyulan depo, arşiv, kiler, gıda depoları gibi çok farklı alanlara göre raf sistem modelimiz vardır. Arşiv raf sistemleri için genel olarak metal raf sistemleri kullanılmaktadır. Metal raflar, cıvatalı raf olan çelik raf sistemlerinden imal edilmektedir. Depo raf sistemleri geçmeli raf olan mini rack raf sistemlerinden yapılmaktadır. Depo raflarının standart ölçüsü yoktur, müşterilerimizin istek ve kullanım alanında ki ihtiyacına göre imal edilmektedir. Depo rafları 100 kg üzeri yükler için en ideal raf sistem modelidir. Mini rack depo rafı kolayca monte-demonte işlemi yapılan bir raf modelidir. Tüm İstanbul içi Firmamız raf sistemleri için sizin ihtiyaç duyulan depo ve arşivlerinizi ücretsiz keşif yaparak, projelendirme (Yerleşim planı) sonucunda fiyatlandırma yapmaktadır. Tüm Türkiye geneline Kargo veya Ambar ile malzeme gönderimi yapılmaktadır. Ücret karşılığın da Montaj ve Sökme takma işlemleri yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Firmamız İstanbul içi ücretsiz keşif, projelendirme (Yerleşim Planı) yapmaktadır. 

TESLİMAT

Siparişiniz En Hızlı şekilde hazırlanır ve En Kısa sürede TESLİMAT yapılır.