ÇELİK RAF TEKNİK BİLGİLER
Civatalı sistem olarakda tabir edilen Çelik raflarda taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre sac kalınlığı ve ebatları ayarlanır. Çelik raflar 4 kalem malzemenin birleşimi ile meydana gelir.
1)Tabla
2)Profil ( Ayak )
3)Civata ve Somun
4)Plastik taban
ÇELİK RAF EBATLARI
31 * 93 / 31 * 75 / 31 * 60
43 * 93 / 43 * 75 / 43 * 60
59 * 93 / 59 * 75 / 59 * 59
75 * 93 / 75 * 75 / 93 * 93
MİNİ RACK SİSTEM TEKNİK BİLGİLER
Mini Rack sistem raflar arşiv ve depolama sistemleri olarak kullanılan sistemlerdir.Sabit bir ölçüsü olmamakla birlikte arşivleme veya depolama alanınıza göreyükseklik , derinlik ve uzunluk ölçüleri istenilen en uygun şekilde imalatı yapılabilir. MiniRack Sistem rafları oluşturan temel malzemeler;
1 ) Ayak
2 ) Travers ( yatay taşıyıcı )
3 ) Ara gergi
4 ) Tabla
Tüm faaliyet alanları için profesyonel bir çözümümüz mutlaka vardır.
HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜNLERDEN BAZILARI
>Çelik raf sistemleri
>Çelik raf depolama
>Mini rack sistem
>Compacat raylı arşiv
>Dosya dolapları
>Soyunma dolapları

ARŞIV RAFI

Klasör amaçlı kullanılan en eski ve en pratik raf sistemidir. Fiyat olarak olduça ekonomiktir. Sökme takma yaparak yeni alanlarınızda kullanılmaktadır.


Ürün Detayı

ÇELİK RAF

Hafif depolama olarak da kullanılan Çelik raflar taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre sac kalınlığı ve ebatları ayarlanır. Cıvatalı raf sistemleridir.


Ürün Detayı

MİNİ RACK RAF

Depo rafı; Mini rack raf sistemleri 100 kg üzeri yükler için ideal bir raf sistemidir. Geçme sistem olan Mini rack raf müşterinin kullanım alanına göre hazırlanmaktadır.


Ürün Detayı

COMPACT DOLAP

Tekerlekler vasıtası ile özel olarak hazırlanmış raylar üzerinde hareket etmektedir, birleşen seri dolaplardan oluşur. Arşiv Dolabı olarak kullanılmaktadır.


Ürün Detayı

DOSYA DOLABI

Dosya dolapları dosya ve klasörlere kolay ulaşılabilecek , düzenli bir şekilde muhafaza edilebilecek , kapaklı metal dolaplardır.Klasör ve Dosya dolabı olarak 2 çeşidi bulunmaktadır.


Ürün Detayı

SOYUNMA DOLABI

Soyunma dolapları firma çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekil ve ebatlarda imalatını yapmaktayız. Soyunma dolaplarının kilit yeri ve içinde askı ve raf bulunmaktadır.


Ürün Detayı

HAFIF DEPO RAFI

Hafif Depo rafı,Geçme sistem raf sistemidir standart ölçüsü yoktur, müşterilerimizin isteği ve kullanım alanına göre hazırlanmaktadır. Bu raf sistemlerin de keşif ve projelendirme önemlidir.


Ürün Detayı

LASTİK RAFI

Lastik rafi, Derinlikleri standart 45 cm olarak imal edilmektedir. H:200 cm, 250 cm ve 300 cm olarak imal edilmektedir. Genişlikleri standart olarak maksimum 200cm'e kadar ulaşmaktadır.


Ürün Detayı

ÜCRETSİZ KEŞİF

Firmamız İstanbul içi ücretsiz keşif, projelendirme (Yerleşim Planı) yapmaktadır. 

TESLİMAT

Siparişiniz En Hızlı şekilde hazırlanır ve En Kısa sürede TESLİMAT yapılır.