Çelik Raf

Depolama sistemleri.

Müşterilerin genellikle hafif depolama ihtiyaçları için üretilen çelik raflar, sık sık kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Çelik raf pratik ve hızlı çözümüyle ön plana çıkmakta ve firmamız tarafından siz müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir biçimde sunulmaktadır. Elle yapılacak olan yükleme çalışmaları için oldukça uygun olan bu raf sistemleri genellikle arşiv ve hafif depolama gibi mekanlarda kullanılmakta ve ürünlerin basit bir biçimde düzenlenmesine ve istiflenmesine uygun olmaktadır.

Çelik Raf Nedir

çelik raf depolama sistemleriÇelik raf, genellikle müşterilerin taleplerine bağlı olarak farklı ölçülerde üretilmekte olan ve vidalı bir biçimde monte edilen raf sistemleridir. Bu raflar arşiv rafı olarak da adlandırılmakta ve taşıyacağı ürünlere bağlı olarak çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Firmamız çelik raf sistemlerini genellikle gri renkte üretse bile bunun dışında müşterinin isteğine uygun olarak farklı renklerde de üretim yapılmaktadır.

Çelik ürünler tarihte ilk olarak bira, tuğla ve cam fabrikalarında kullanılıyordu. Daha sonra bu ürünün sağlamlığı o kadar çok insanın kulağına gitti ki şimdilerde sıklıkla kullandığımız raflarda çelikten imal edilmeye başlandı. Ağır ve hafif birçok yükü kaldırabilen çelik raflar, farklı ebatlarda kesilip, imalatı yapılarak müşteriye sunulmaktadır. Bu siparişi yerine getirebilmek içinse öncelikle firmamız tarafından ücretsiz keşif yapılır. Raf sisteminin hangi mekanda ve hangi amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra imal aşamasına geçilir. İmal aşaması bittiği zamansa yerine nakliye ve montajı ile teslimat yapılır, kargo ya da ambar eşya gönderme usulü ile müşterimize raf sistemlerimiz iletilir. Firmamız çelik raf sistemlerini belli bir ücret karşılığında söküm ve montaj işlemleri de firmamız tarafından tüm müşterilerimize sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

çelik raf depolama sistemleriÇelik raf

sistemlerinin kullanım alanlarını ise şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:Siparişleri hazırlama amacıyla yapılan raflar, İlaçları depolamaya yarayan raflar, Kırtasiye depoları, Ayakkabı ve giyim mağazalarındaki depoları ve Elektronik eşyaların sunulduğu raflar.

GÜVENİLİR ÇELİK RAF SİSTEMLERİ BİZİM İŞİMİZ

Eğer sizlerde arşivleme ve depolama ihtiyaçlarınız için kaliteli ve güvenilir çelik raf sistemleri istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız kurulduğu 2002 yılından bu yana ürettiği raf sistemleri ile adından söz ettirmekte ve sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.